O nas

Piekarnia REK – szlacheckie wypieki, przez ponad 30 lat zbierała doświadczenie, aby móc jak najlepiej odpowiadać na wyzwania nowoczesnego rynku i nieść klientom produkty, które spełniają wszelkie ich oczekiwania.

Obecny właściciel piekarni posiada tytuł mistrza w piekarnictwie i od trzech dekad prowadzi piekarnię REK. Przez ten czas miał okazję poznać swoich klientów i ich potrzeby. Dziś wielopokoleniowa tradycja Piekarni REK procentuje przepysznym chlebem i innymi wyrobami, które odpowiadają podniebieniu nawet najbardziej wymagających klientów, w każdym wieku. Smak jest dla nas prawdziwym priorytetem i zrobimy wszystko, aby zadowolić naszych konsumentów!
W swojej działalności wykorzystujemy wyłącznie tradycyjne receptury, nie dodajemy do naszych wyrobów żadnych polepszaczy smaku i zapachu. Chleb jest w 100% naturalny, taki, jaki podawany był na polskich stołach jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Od 2008 roku Piekarnia REK organizuje produkcję chleba w nowo wybudowanym zakładzie, spełniającym wszystkie wymagania certyfikatu HACCP i standardy ISO. Piekarnia wyposażona jest w nowy park maszyn, pozwalający na zaoferowanie państwu pieczywa o najlepszej jakości i wyśmienitym smaku, przywodzącym na myśl dzieciństwo.


Naszymi atutami są:

  • Wysoka jakość wyrobów,
  • Tradycyjna receptura
  • Zero polepszaczy,
  • Smakowite pieczywo,
  • Certyfikat HACCP i ISO,
  • Konkurencyjne ceny!

Jeśli chcesz zapewnić najlepsze pieczywo do swojego sklepu, dzięki któremu zyskasz nowych klientów i zdobędziesz lojalność dotychczasowych, skontaktuj się z nami! Być może obecny dostawca chleba nie spełnia Twoich oczekiwań? Chcesz poznać nasze produkty i włączyć je do swojego asortymentu?
Zapraszamy do kontaktu z naszą piekarnią za pośrednictwem formularza kontaktowego. Dzięki niemu szybko mogą Państwo zamówić wizytę przedstawiciela piekarni REK z naszymi produktami w Państwa firmie.

 

idź do góry